cum pot sa ma ingras?

Diete

Postata de oltea cu 14 ani in urma.

cum pot sa ma ingras?am 20 de ani si am 47 de kg,am luat vitamine si nu reusesc .am avut 55 de kg si am slabit foarte tare si nu ma pot ingrasa inapoi,sunt prea sp***a.multumesc!

Raspunsuri (83)

Claudiu

acum 14 ani

Incearca sa iei cat mai multe pastile LSD si vei reusi ;)

nicu

acum 11 ani

esti sigur

dana

acum 14 ani

incearca cu nexium o pastila pe zi dimineata imediat ce te-ai trezit si motilium 3 pastile pe zi inainte de masa cu o jumatate de ora .eu asa am facut si am luat in greutate 12 kg. in 3 luni

Denisa

acum 7 ani

Ai nevoie de reteta pentru a le putea cumpara din farmacie cumva ?

Tetris

acum 14 ani

Daca ai avut 55 de kilograme si ai slabit foarte tare far a putea sa te mai ingrasi fa un control medical. Din cate am auzit problemele cu tiroida sau cancerul au acest simptom al slabirii bruste . Oricum nu sunt medic deci consulta unul.

Horumba Liviu

acum 14 ani

Trebuie sa te adresezi unde sunt oameni care au rezultate in domeniu.
Pentru o evaluare gratuita iti stau la dispozitie. Puncte de contact : 0728.074.397; 0744.390.855, [email protected]

elena

acum 14 ani

Si eu caut un raspuns pt intrebarea adresata de oltea. eu am 26 de ani, 47 kg si 1m,70 inaltime. am avut si 50kg,dar numai pe o perioada scurta de timp,dupa care scad f repede in greutate. mananc de 3 ori pe zi si nu ma abtin de la niciun fel de mancare,dar asimilarea nu se observa.

mihaela

acum 14 ani

incearca cu bere , in fiecare zi cate o cana si va da rezultate euam avut 30ani , un copil, si 40kg .in cateva saptamani am inceput incet sa ma ingras.Si cel maiimportant estesa fii cat poti de calm. Stresul nu te va ajuta

monica

acum 11 ani

nu mai luati pastile ca o sa va faceti de 124 kilograme mancati sanatos si o sa vedeti ca o sa va ingrasati

anca

acum 14 ani

buna.am 19 ani,47kg si 1.62.am fost mai bn knd eram mai mica.de vreo 3 ani am inceput sa slabesc,cuza....stresul...nuj cum sa fac....vreau sa ma ingraaaas...va rog m
+

bianca

acum 10 ani

vrau sa fiu grasa

ga2riela

acum 14 ani

si eu vreau sa ma ingras o sa incerc cu bere, chiar daca nu-mi place...

Gabriela

acum 14 ani

Si eu am 24 ani,am 1,65 inaltime dar nu mai stiu 2te kg am dar mi se spune k am slabit mult,nu stiu care e cauza k mananc destul de bine si orice!nu sunt stresata...

olivia

acum 14 ani

buna...am 17 ani si sunt destul de slabuta...ce medicamente as putea lua pentru a ma ingrasa macar 5 kg?va rog datimi un raspuns ca vreau sa ma ingras macar un kg 2 pana in iunie...

ga2riela

acum 14 ani

Olivia, nu iti recomand medicamente, poate vitamine(multivitamine ceva) si mancare care ingrasa in general...o sa ma documentez si iti scriu

Vio R.

acum 14 ani

Daca nu aveti probleme cu stomacul, mancati mult cateva zile si dulce dupa masa(ciocaloata,biscuiti). Ideea e ca stressul slabeste al naibii de mult !!! Eu am 1.79, si de la 86kg ajunsesem la 73kg. Acum cu toate ca mamanc orice si mult ma mentin la 75...ideea e sa faceti si ceva spotr(alergari,sala).

stupy

acum 14 ani

Iti recomand de la Wallmark ( Garlic Oil ), sunt niste capsule care contin usturoi .
Eu am luat timp de o saptamana cate 2-3 pe zi , si am luat 6 !!!!!! kg . Iti fac o pofta de mancare..... mama , mama !
Vezi ai grija sa nu exagerezi !
Bafta !

carmen

acum 9 ani

Unde as putea gasi pastilele la farmacie

cristina

acum 14 ani

mancati mai mult seara dupa ora 18:00 si consumati ciocolata sa vedeti dupaia ce o sa va ingrasati

sunshine

acum 14 ani

depide si de ce inaltime ai
nu te chinui cu medicamente,mananca atunci cand ai pofta important e sa te simti tu bine si eu am tot 20 de ani si am 40 de kg dar 1.60 si nu cred k st sp***a(nimeni nu mi-a zis asta) incearca sa mananci regulat si sanatos
spor!

Pag 1 din 5