probleme inainte de penetrare

Boli genitale masculine

Postata de brun3tu cu 13 ani in urma.

Buna ma numesc Tatar Georgian am 23 de ani . Problema la mine este in felul urmator : mia murit inainte de penetrare de 3 ori iar ultima data nu miam putut mentine erectia !!! si sunt putin cam dezorientat din punctul asta de vedere ca nu am avut prb de genul asta pana acuma cel putzin nu intr`o saptamana e drept am avut o pauza de 2 ani in care nu am facut absolut nimik . care ar putea fii explicatzia ca dimienatza am erectzie si chiar buna as putea spune pe timpul zilei mai slab dar este? un sfat un mic ajutor va rog va multumesc

Raspunsuri (4)

o femeie

acum 13 ani

Da, o cauza ar fi lipsa act pe o perioada atat de mare. Cam asta se intampla la multi barbati, chiar mai maturi decat tine. Problema este ca nu trebuie sa te sperii, sa nu te inhibi crezand ca se va intampla mereu. Trebuie sa ai sprijinul si intelegerea partenerei. Nu te speria, ai toata viata inainte si ce-i frumos abia deacum urmeaza. Dragoste, intelegere, prietenie, casatorie, copii. Succes.

cip

acum 13 ani

am o problema la testicolul stang, se umfla dintr-o data , se inroseste, apar dureri de nesuportatsi nu pot sa il ating pt ca durerea devine si mai dureroasa, apoi ma doare in partea stanga si burta, un sfat va rog ce ar putea fi. ms

lol

acum 13 ani

mentinerea erectiei e treaba partenerei :P

merysor17

acum 13 ani

nu te speria!!! se mai intampla. daca nu ai o partenera stabila sa comunicati mai intens in pat, respectiv, in timpul actului sa faceti si oral, poate si mai mult. important e sa fii cu trupul cu gandul atunci cand o faci si ai sa vezi ca nu or sa mai fie probleme. tine de exercitiu. bafta si "fir" intins!! :-)