DEPRESIE,ANXIETATE ,ATACURI DE PANICA

Anxietate

Postata de gabriela10899046 cu 15 ani in urma.

Constituim un grup suport pt astfel de afectiuni,este virtual pe adresa de mess si este bine venit oricine cu asemenea probleme,am constatat in timp ca un mare ajutor este comunicarea si posibilitatea de a-ti impartasii problemele si altora in suferinta,cine considera util poate sa imi lase in pv intentia si IDul de mess

Raspunsuri (599)

Ilie166850

acum 15 ani

id-ul meu este: gabriel03081976

Gregorian

acum 9 ani

gabriela10899046

acum 15 ani

ID ul meu este alexandrumures si intentia pt constituire a Grupului Terapeutic Suport este valabila,suntem 3 pana in acest moment dar cu siguranta vom reusi sa inchegam un grup mai mare,nu neglijati ajutorul ce poate veni in primul rand sustinerea morala si experienta altora ce trec prin asemenea episoade.nu suntde specialitate sunt si eu afectat iar pe forum informatia si comunicarea se disipeaza.

daniela

acum 12 ani

si eu am atacuri de panica si anxietate id meu mellerdana76

ilina

acum 11 ani

daca vrei sa scapi de atacuri de panica si anxietate scrie-mi la id ilina1212 sa-ti spun cum am scapat eu de ele si mi-am tratat si alte probleme

mindrea carola

acum 11 ani

am atacuri de panica de aproximativ 5 luni(am constientizat ca sunt atacuri de panica de aproximativ o luna). orice sprijin este binevenit.id-ul meu este mindreacarola.

marian

acum 11 ani

am atacuri de panica de 8 ani si nu mai suport

cristina

acum 11 ani

am avut acu 5 ani un atac de panica,si cateodata mi se par tot felul de lucruri de ex: ca imi face cineva fermece sa nu mai fiu cu cine sant ..................

florina

acum 11 ani

marian ai urmat vreu tratament,din experienta mea de 7 ani de atacuri pot sa-ti spun ca nu se vindeca de la sine.

tibi_isus

acum 11 ani

pace

robert alexandru

acum 11 ani

am bagat eu id tau dar astept acceptul

tudoradela

acum 10 ani

si eu sunt intr-o situatie asemanatoare !!!

LETA

acum 10 ani

Draga Ilina, sufar de depresie grava, am insomnie nu am putere sa fac nimic. Ma chinui de citeva luni si nu stiu ce sa mai fac . Te rog sa-mi spui ce ai facut tu sa scapi de depresie si anxietate.

monica

acum 10 ani

ti-as ramine vesnic recunoscatoare !! am ajuns deja intr-un stadiu ingrijorator...m-am programat deja la psihiatrie !

Sonia

acum 9 ani

Te rog sa imi spui si mie cum ai scapat de atacurile de panica.

Bună în februarie 27 am avut ciclu și în martie nu acum în 2 aprilie mia venit ce se pote întapla

acum 9 ani

eu cu arketis am scapat de atacuri de panica, erau f puternice atacurie si aveam si fobii fel de fel

Sechel Ileana

acum un an

Bună ziua sunt interesata de un răspuns cum sa scap de atac de panica? Va mulțumesc

Halasz zoltan

acum un an

Cum ați scăpat de anxietate
Ca și eu ma chinui de 3 ani

Mariana

acum 11 luni

Cum pot scapa de atacuri de panica și de anxietate

MembruMobileApp1491574855

acum 4 luni

Bună ,și eu sunt interesată

Pag 1 din 30