Institutul de endocrinologie C. I. PARHON
Este un medic excelent din toate punctele de vedere. din pacate cred ca este la pensie nu mai activeaza in spital
12 ani si 21 zile
Este un medic excelent din toate punctele de vedere. din pacate cred ca este la pensie nu mai activeaza in spital