Lichenvulvar?

Lichen scleros

Postata de Gabriela cu 2 ani in urma.

Am această problemă Lichen vulvar de aproape un an, am avut diferite scheme de tratament, ultimul tratament am facut 2 injecții PRP aștept ameliorări, ce părere aveti am șanse sa ma vindec?

Raspunsuri (2)

Gabriela

acum un an

Bună ziua, ați obținut rezultate bune în urma procedurilor cu prp? Și mama mea suferă de aceasta boala! Mulțumesc pentru eventualul răspuns!

Adriana

acum 4 luni

Buna ziua, sunt si eu diagnosticata de Lichen scleros si doresc sa-mi fac acesasta procedura cu PRP. Va rog sa-mi raspundeti cum v-ati simtit dupa procedura. Va multumesc.