Leganat

Homeopatia

Postata de bogdi98 cu 12 ani in urma.

Buna! Am 14 ani si de cand eram mic ma confrunt cu o problema si anume: nu pot dormi normal,adica in timp ce dorm ma legan fara sa stiu si fara sa simt, din cate stiu acesta este un tic nervos dar vreau sa stiu daca pot face ceva sa pot sa scap de acest tic

Raspunsuri (5)

Dr. Irina Firuti

acum 11 ani

Buna Bogdi! Ai reusit sa gasesti pe cineva intre timp?ceea ce ai tu merge tratat ori la un psiholog ori la un homeopat. Succes!

dani

acum 10 ani

Nu este o problema mai mare decat o facem noi.Acum am 44 de ani.Am avut acelasi simptom de mic copil si am scapat de el cand am plecat in armata.Va dati seama ca acolo nu puteam face asta.Asa ca daca nu este o cauza medicala ci doar un obicei impamantenit puteti scapa de el prin vointa.Depistati-va intentia de a va lengana si opriti-va constient.Dupa un timp o sa dispara si dorinta de a face asa ceva.

vio73

acum 2 ani

Buna ziua...ai reusit sa rezolvi problema cu leganatul in timpul somnului?...si cu ce...multumesc....eu am un copil de 6ani....se leagana din cap si din corp aproape toata noaptea...nu stiu ce sa mai fac...poate ma ajunti...multumesc

vio73

acum 2 ani

Buna ziua...ai reusit sa rezolvi problema cu leganatul in timpul somnului?...si cu ce...multumesc....eu am un copil de 6ani....se leagana din cap si din corp aproape toata noaptea...nu stiu ce sa mai fac...poate ma ajunti...multumesc

Scarlat Adrian

acum 5 luni

Bună ziua.. Mă confrunt cu problema legăn noaptea fără să vreau dimineața mă trezesc mai obosit nu pot dormi că mă legăn noaptea