ASTEPT PARERI!!!

Hepatita

Postata de euvalutza cu 13 ani in urma.

stiti cumva daca produsele naturiste de la CALIVITA sunt bune??????????am auzit ca ar fi eficiente, si doctorii ar recomanda firma asta de medicamente.eu vreau sa i au hepatoprotectoare si pt imunitate, am virusul B si as vrea sa merg pe produsele astea.ASTEPT PARERI DE LA MEDICI SI DE LA PACIENTI!!

Adauga raspuns

Raspunsuri (29)

cristi

acum 9 ani

Parerea mea este ca acesti oameni care se dau doctori peste noapte nu fac decat sa isi umple conturile si sa profite de naivitatea celor care au anumite boli si sunt disperati in a gasi leacul. Oameni fara pic de scrupule, nimicuri care se dau smecheri ca prostesc niste oameni bolnavi. Rusine!!!!!! Atata reclama se face la produsele astea care defapt unele sunt chiar droguri. Continut de amfetamina!!!!! Cum e posibil sa nu ii vada nimeni? Sa nu le zica nimic acestetor profitori??? Nu va mai lasati p***ati de acesti oameni care candva vor plati pt ceea ce fac. Ce doctor competent ar indruma un bolnav la asemenea medicamente "naturiste"????? Mergeti la un doctor care are scoala, experienta si are un juramant depus nu la acesti asa-zisi doctori care nu fac decat sa profite!!!!!!!!!! Inca odata: sa va fie RUSINE ca promovati asa ceva!!!!!!!!

Advertisement
Adriana Nemes

acum 9 ani

Cristi eu comand aproape lunar produse Calivita. Eu le comand de aici, www.vitaclub.ro , nu stiu daca e bine ca le-am trecut siteul, sa nu para reclama, dar poti gasi aici mai multe informatii despre produse, si din ce am citit pe siteul lor toate produsele sunt avizate de Ministerul Sanatatii. In al doilea rand, nu sunt medicamente, cum am scris si mai sus intr-un comentariu, sunt suplimente alimentare. Nu ma intelege gresit, nu le iau apararea, dar diferenta de pret, o face calitatea, acestea fiind produse ce respecta cele mai inalte standarde de calitate.
Eu consum regulat sucul de noni, iar eu una cel putin sunt foarte multumita.

SSS

acum 9 ani

Astia care lauda produsul si va tot lasa numere de telefon, sunt cei care incearca sa le c***aa, sa nu picati in plasa. Nu luati medicamente dupa ureche, mergeti la un doctor specialist in problemele care le aveti.

MembruMobileApp1504085885

acum 6 ani

Haaa Ha....cea mai buna gluma....Acestea nu sunt medicamente, ci sunt produse naturale din surse naturale...Acestea sunt utile in suplimentarea organismului cu deficiente de nutrienti...Si asa cum zicea Hiprocrate :Alimentele voastre sa fie medicamentele voastre si medicamentele voastre sa fie alimentele noastre. In concluzie, cine nu crede , sa ia produsele halopate/sintetice recomandate de dr

Carmen Stanescu

acum 8 ani

Am facut tratament cu Primed 7 timp de o luna, pentru Hashimoto cu hipotiroidie. Inainte de a incepe tratamentul ,TSH-ul a fost de 12.5 uUl/mL. Dupa ce am termimat tratamentul, TSH-ul a ajuns la 23.14 uUl/mL. Asa ca mie mi-a facut foarte rau acest PRIMED 7, efectiv intr-o luna s-a dublat TSH-ul. Imi pare rau ca nu am facut analiza de TSH dupa o saptamana de tratament, ca opream imediat tratamentul cu PRIMED 7.
Deci mare atentie !!!

Dan

acum 8 ani

Carmen Stanescu, produsul Primed 7 nu ese fabricat de CaliVita !

Bio Vegane

acum 8 ani

Biovegane - produse naturiste, cosmetice bio, remedii naturiste

www.biovegane.ro este magazinul unde gasiti:
- produse naturiste (alimente si bauturi bio)
- cosmetice bio (pentru ten, corp si par + detergenti bio)
- suplimente naturale (proteine, vitamine si minerale, energizante naturale)
- remedii naturiste (tincturi si esente pentru tratarea unor afectiuni)

flo

acum 8 ani

Vitaminele si mineralele sunt cele mai uzitate si totodata cele mai utile organismului, atat celor activi prin sport, cat si celor mai putini energici. Ca urmare va recomand cu toata increderea utilizarea urmatoarelor produse din categoria suplimentelor nutritive, deosebite din punct de vedere calitativ, ele fiind la preturi excelente. Pentru aceasta va invit sa accesati urmatorul link:
De pe acelasi site va recomand cu toata increderea o gama variata de produse naturiste, extrem de benefice organismului, printre care amintim diferite tipuri de ceaiuri din plante, picaturi aromate, seminte, uleiuri, emulsii, balsamuri, siropuri, tincturi, detoxifiante, creme, echinacea, laptisor de matca, batoane, rondele, pudra, capsule pentru digestie, geluri si multe altele. Iata linkul pentru voi:
In speranta ca v-am deschis putin orizontul vis-a-vis de beneficiile suplimentelor nutritive si al altor produse naturiste, va urez tuturor ssnatate maxima si sa nu uitati in nici o zi sa faceti sport.

MembruMobileApp1504085885

acum 6 ani

S-a dat cu parerea dar in ajutorul intrebarii din topic nimic....O recomandare de produse Calivita hepatoprotectoare este la linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /hepatoprotectoare-hepatita-ficat-gras-steatoza-ciroza
iar pt imunitate linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /imunitate-scazuta-calivita

Pag 2 din 2
Adauga raspuns

Vezi si alte informatii utile

Informatii esentiale despre biopsia hepatica Hepatitele Insuficienta hepatica Includerea in tratamentul antiviral pentru hepatitele cronice Hepatita B si noile ghiduri de tratament

Nu ai gasit ce cautai? Cauta intrebari similare

sau adauga o intrebare noua

Adauga o intrebare noua
Cere sfatul medicului ×