ASTEPT PARERI!!!

Hepatita

Postata de euvalutza cu 13 ani in urma.

stiti cumva daca produsele naturiste de la CALIVITA sunt bune??????????am auzit ca ar fi eficiente, si doctorii ar recomanda firma asta de medicamente.eu vreau sa i au hepatoprotectoare si pt imunitate, am virusul B si as vrea sa merg pe produsele astea.ASTEPT PARERI DE LA MEDICI SI DE LA PACIENTI!!

Raspunsuri (29)

mihaela

acum 13 ani

da. eu am luat enzime digestive de la calivita si au fost de ajutor! sanatate multa!

MembruMobileApp1504085885

acum 6 ani

S-a dat cu parerea dar in ajutorul intrebarii din topic nimic....O recomandare de produse Calivita hepatoprotectoare este la linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /hepatoprotectoare-hepatita-ficat-gras-steatoza-ciroza
iar pt imunitate linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /imunitate-scazuta-calivita

dorina2792709

acum 13 ani

Salut !
Toate vitaminele si mineralele naturiste sunt bune, dar controlat. Ex. Vit. A sau/fierul, daca se face exces dauneaza ficatului. Problema este, de ce trebuie sa luam naturiste din strainatate???, doar pentru ca sunt de ; triplu pret decat naturistele romanesti?. Au acelasi efect indifrent de unde le cumperi, diferenta este doar ca, nutritivele romanesti sunt super controlate de medicina sanatatii, iar acele din strainatate intra in tara ne controlat.

MembruMobileApp1504085885

acum 6 ani

E ca si cum ai merge cu dacia 1300 sau cu bmw ultima serie....Tot acolo te duce...:))

Adrienne

acum 13 ani

Am consumat produse Calivita. Singura diferenta consta in preturile f. mari............Armurariu [ silimarina] este hepatoprotectorul cel mai eficient,in aceasta situatie. Concentratia cea mai buna ,de 500 mg. pe capsula, este in " ARMURARIU hepatoprotector ", de la Dacia Plant. Un flacon cu 60 de capsule, la pretul de 10-12 roni. Poti citi prospectul pe net.

Marian80

acum 6 ani

Hepatoprotectorul de la CaliVita ,, LIVER AID " conține extract de silimarină, nu frunză tocată de armurariu + aminoacizi și oligoelemente care regenerează, oxigenează, detoxifică și arde grăsimile: L-arginina, L-cisteina, L-ornitina, Metionina, Acid alfa-cetoglutaric, L-carnitina, Colina, Acid alfa-lipoic, Crom(picolinat), Seleniu(din seleniu-metionina). Mai informați-vă !

marian din colibasi

acum 13 ani

nimic din aceste suplimente alimentare de la calivita nu dauneaza la alte organe dimpotriva le ajuta pe fiecare in parte cei care au avut de suferit nu le-au administrat cum trebuie.am folosit diverse vitamine ci suplimente si tocmai contra tumorilor de vezica si paralel cu citeva operatii si au dat excelente rezultate de insanatosire. preventiv asociate cum trebuie sunt fenomenale ptr. contact 0745888677

marian din colibasi

acum 13 ani

daca ai ocazia si posibilitatea sa te duci in cimpina te trimit la un medic de nivelul trei care ptr.mine a fost si este salvatorul meu nr de contact 0745888677

ana

acum 10 ani

Buna,
daca mai are cineva informatii si pareri despre produsele calivita as vrea sa le citesc si eu, deoarece am primit in urma unei consultatii cu biorezonanta mai multe produse de la aceast producator. multumesc!

Gabriel

acum 10 ani

Eu am consumat produse la la CaliVita si ma simt OK;chiar sunt eficiente. Am un prieten, Mihai care se ocupa cu c***a de produse..Poti sa-l suni..0764854628..Sanatate!

Gabriel

acum 10 ani

Ah.. Am uitat! Mihai are si un site..Poti sa te informei mai mult de pe www.bio-sanatate.com

Daniel

acum 10 ani

Buna Ana,
de curand am vazut anuntul lui Gabriel si am fost interesat cum esti si tu si am revenit sa-ti spun si tie
mai multe opinii despre prordusele de la CaliVita gasesti pe www.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita

George

acum 9 ani

Am verificat linkul de mai sus si nu mai este www.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita...Cred ca s-a strecurat o greseala...:(

Linkul este
http://calivita.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita-opinii

(Copy & Paste mai simplu)

Daniel

acum 10 ani

Buna Ana,
de curand am vazut anuntul lui Gabriel si am fost interesat cum esti si tu si am revenit sa-ti spun si tie
mai multe opinii despre prordusele de la CaliVita gasesti pe www.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita

Adriana Nemes

acum 9 ani

Eu am mai comandat produse Calivita, insa site-ul de pe care comand eu nu se compara cu asta, ci imi da incredere ca produsele comandate sunt originale.

Ion Vasile

acum 9 ani

Ce spui tu sora? Eu am comadat si sunt foarte multumit!

alin n

acum 8 ani

Daca vreti produse mai iefine ca la calivita sunati mă 0726417071 doar in ploiesti si in imprejurimi ms

MembruMobileApp1504085885

acum 6 ani

Daca doriti sa cumparati cel mai iefin produsele Calivita sunati la 0745986148...Produsele le veti avea a 2-a zi iar transportul este gratis...

Amalia

acum 10 ani

credeti ca pentru obezitate la un baiat de 13 ani sunt bune medicamentele?

Adriana Nemes

acum 9 ani

nu sunt medicamente, ci suplimente alimentare din cate stiu eu

Pag 1 din 2