Pentru Diabet ,la 2 ore dupa masa 245 mg/dl?

Diabetul zaharat Pre diabet Picurare intravenoasa de insulina Rezistenta la insulina Diabet gestational Retinopatia diabetica Neuropatia diabetica Neuropatie diabetica DKA cetoacidoza diabetica Coma diabetica Diabet de tip 2 Diabet zaharat tip 1 Toleranta la glucoza anormala
+10
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21606807409 cu 3 ani in urma.

,74 ani ,tratament Siofor 2/zi,insulina bazala Levemir 98 u in prize 2/ zi

Raspunsuri (1)

Cristian Stan

acum 2 saptamani

Salut, prieteni! Vreau să împărtășesc cu voi experiența mea de utilizare a unui produs numit Dialos. Acest remediu natural care m-a ajutat să controlez nivelul zahărului din sânge și să îmi îmbunătățesc starea generală de bine. După o utilizare prelungită, mă simt mai energică și mai activă. Recomand să încercați!