fibrom uterin

Boli genitale feminine Afectiuni uterine

Postata de Daniela518112452 cu 13 ani in urma.

se trateaza homeopat? adica sa inlocuiesc tratamentul dat de dr ginecolog cu unul homeopat...e mult mai putin nociv...

Raspunsuri (4)

colnago

acum 13 ani

Un tratament natural, fara efecte secundare, ar putea fii cu bautura bioactiva Tahitian Noni

mirona74

acum 13 ani

Parerea mea e ca e imperios necesar sa cereti opinia unui medic homeopat pentru ca numai un specialist in homoptatie poate sa va spuna ce si cum, depinde de marimea fibromului si de ceea ce "vede" medicul pe rezultatul analizelor pe care vi le va cere. Cautati pe Google ca sa gasiti un medic din zona dvs. in care locuiti (provincie sau capitala).

Elena

acum 13 ani

Eu recomanda un produs 100% natural de la producatorul Fares
Aici gasiti produsul:
http://www.probiolife.ro/afectiuni-genito-urinare-afectiuni-ginecologice-normoflux-c34-p-1181.html

Maria151

acum 13 ani

se trateaza homeopat
depinde mult de simptomele pe care le ai
o anemie grava nu va lasa organismul sa rapunda la tratamentul homeopat

eu am facut embolizare, apoi tratament homeopat si acupunctura
aveam fobrom de 6,5
dupa 2 ani si jumatate sunt ok