Va rog ajutați mă?

Anxietate si stres

Postata de Utilizator11622179190 cu 2 ani in urma.

Buna ziua am și eu o problema obosesc repede și mă panichez nu pot urca scările mă ia un tremurat se usucă gura și ani bate tare inima nu știu ce mai pot face sa scap de aceasta problema am făcut toate analizele la sânge la inima la plămâni mă panichez când merg pe o strada lunga fără ieșire și aș vrea sa ajung foarte repede la mașină ani este frica sa nu obosesc sa respir mai repede ani este frica de spații Anchise pffff nu știu unde să mai mă duc am fost și la psihiatru am luat cipealex 2 ani și degeaba nu anchetează deloc stările astea

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Anxietatea-si-fobiile/anxietatea-cum-iti-afecteaza-viatai_15819