vagin

Afectiuni uterine

Postata de Crinaorzac cu 10 ani in urma.

de o zi am niste scurgeri albe dese ...si am niste mancarimi ...ce poate fi?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este o infectie vaginala. Este recomandat sa consultatu medicul ginecolog pentru evaluare si examen al secretiei vaginale. Astfel, veti afla cauza infectiei si veti primi tratament tintit.

Crinaorzac

acum 10 ani

Poi am facut o consulttatie si am luat un tratamen cu ovule...am avut o inflamatie k nu era inka infectie ....dar de aseara am avut un contact sexual si de atunci a inceput un pik de usturime! nu stiu...

mary321

acum 8 ani

E POSIBIL SA AI O VAGINITA. IA NISTE OVULE. IN TIMPUL TRATATMENTULUI EVITA CONTACTUL SEXUAL.