va rog frumos ajutati-ma

Afectiuni uterine

Postata de Elena Andreea83541 cu 12 ani in urma.

ce reprezinta scurgerile maronii?am avut un contact sexual neprotejat pe data de 4 august dupa care am luat pilula de a doua zi in 72 de ore,dupa acel moment am inceput sa ma simt numai rau.Adica incepand cu acea data am avut greata, balonare, durere de ovare, sani sensibili si durere.Dupa care am avut pe data de 13 august un alt contact neprotejat ,dar care stiu sigur ca nu am de ce sa ma gandesc la o sarcina, menstruatia mi-a venit pe data de 9 august adica mai devreme cu o sapt decat trebuia, prima zi a fost abundent si apoi urmatoarele 3 zile a fost foarte putin si mai mult spre maroniu ca si culoare, in prima zi a fost rosu curat.Pana in prezent nu mi-a mai venit si de o sapt ma dor sanii , ma doare la spate jos, sunt imbalonata mereu...am facut 2 teste de sarcina si ambele au iesit negative, unul de curand acum cateva zile,plus ca de ieri am inceput sa am niste scurgeri maronii si ciclul nu imi vine.As putea sa fiu insarcinata sau ce sa fie, o derglare hormonala doar, semne ca r trebui sa vina, mentionez ca in aceasta perioada am si racit jos ca ma urinam foarte des si am avut si o scurgere alba banzoasa de la candida zic eu,am mai avut asa ceva si mereu a recidivat.ASTEPT UN RASPUNS ,MULTUMESC!

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Medicul ginecolog ce spune?

Elena Andreea83541

acum 12 ani

nu am fost inca la ginecolog, asteptam sa imi vina pana ls sfarsitul lunii pentru ca inca nu mi-a intarziat,speram ca cineva specialist sau cat de cat priceput imi poate oferi un raspuns aici pana a mai merge la ginecolog si a mai astepta

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului