uter neincapator?

Afectiuni uterine

Postata de mdianaloredana cu 12 ani in urma.

Buna ziua!Sunt insarcinata in 5 luni si tocmai mi s-a spus,in urma efectuarii unei morfologii fetale ca uterul este prea stramt,copilul sta inghesuit,ceea ce duce la o eminenta de avort.S-a confruntat cineva cu o astfel de problema?Am sanse sa nasc copilul?Mentionez ca pana acum am avut o sarcina foarte usoara,burtica s-a marit vizibil,am luat in greutate...

Raspunsuri (5)

mari

acum 12 ani

daca pina acum nu ai avut probleme nu este cazul sa te ingrijorezi, poate nasterea sa fie mai grea, sa ai grija de tine sa nu faci efort si sa nu mergi cu bicicleta.

mdianaloredana

acum 12 ani

Multumesc mult pentru incurajari!

mdianaloredana

acum 12 ani

Multumesc mult pentru incurajari!

mdianaloredana

acum 12 ani

Multumesc mult pentru incurajari!

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului