usoare sangerari

Afectiuni uterine

Postata de bxdd cu 8 ani in urma.

Buna... Ma confrunt si eu cu o problema.... Ar trebui ca menstra sa vina pe data de 17- 18 , insa de vreo 3-4 zile am niste scurgeri care la inceput abia se cunosteau si erau maronii gelatinoase iar acum sau transformat in niste scurgeri umpic mai abundente dar usor mai rosiatice dar tot cu o usoara textura gelatinoasa, am avut acum 2 sapt un contact sexual dar cu ejaculare in afara mea.... Ati avea idee de la ce e? , totusi ma cam sperie... precizez ca in ultimele 2 sapt am fost foarte stresata si mai sunt si umpic racita... si ma inteapa ovarul stang cateodata ... si rinichii... Va ROG frumos astept un raspuns

Raspunsuri (2)

Georgeta

acum 8 ani

Ñu va speriati la del am avut ieu luna trecuta sia tinut asa apruape o luna dar nm grav

bxdd

acum 8 ani

Precizez ca acum imi curge ca la menstra si cu cateva cheaguri numai ca nu am durerile corespunzatoare menstruatiei, si am uitat sa precizez nu iau anticonceptionale