titlu intrebare

Afectiuni uterine

Postata de ANDRAALIN cu 14 ani in urma.

Am si eu o problema,si mi-as dori sa aflu mai multe pareri,vara trecuta am facut chiuretaj si in ziua respectiva la primul eco dinaintea chiuretajului mi sa spus ca am rana pe col,mi sa prescris un tratament pe kare sa il urmez non-stop si pe care bineinteles nu lam urmat,de vreo 4 luni au inceput sa imi apara scurgeri maronii dar nu in timpul menstruatiei,iar in timpul actului sexual la fel,akum nu mia venit menstruatia 1luna si o saptamana!am facut foarte multe teste si am bebe spre fericirea mea,dar nu inteleg dc am problemele d mai sus!mie frik de cancerul de col uterin..

Si nu am bebe,scuze am scris gresit mai sus

Raspunsuri (1)

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Trebuie sa faceti consult ginecologic, frotiu+ cultura secretie vaginala, examen Papanicolau. Repetati testul de sarcina.