testul papanicolau

Afectiuni uterine

Postata de cristina675111464 cu 15 ani in urma.

Cine stie un medic ginecolog bun la Institutul oncologic Fundeni?Am facut un test si diagnosticul este displazie cervicala PAP II.L-as repeta la Fundeni dar nu stiu cui sa ma adresez.Multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11595271982

acum 3 ani

Bună ziua, vam citit povestea și va recomandant o doctorița bună Dct Nicolaescu no sa regretati va asigur, ei sunt la dansa 😥