test papanicolau

Afectiuni uterine

Postata de Alexandru279 cu 15 ani in urma.

Buna ziua. Mi-am facut testul papanicolau si rezultatul a venit in 2 zile..Din cate am auzit in mod normal un rezultat se da in 2 saptamani- drept pentru care ma intreb daca este corect facut. Multumesc

Raspunsuri (2)

marius404

acum 15 ani

timpul de raspuns depinde de cat de ocupat a fost laboratorul.eu am primit raspunsul in trei zile

ANTONIA391448

acum 15 ani

as vrea sa te intreb daca acest test e jenant /pentru ce se face si daca se plateste testul acesta se mai chiama si citotest?