sindrom de ovare polichistice ,uter mic

Afectiuni uterine

Postata de geagea88 cu 13 ani in urma.

ce sanse am sa raman insarcinata ca doctorul mi-a zis ca sunt foarte mici,

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Numai doctorul va poate spune. Consultati un medic ginecolog bun.

marilu123

acum 13 ani

mici dar nu zero si eu am avut aceasi problema si copilul meu are 21 ani acum, rabdare si incredere.

geagea88

acum 13 ani

este al doilea ginecolog care imi zice acelasi lucru

Utilizator21542799223

acum 5 ani

Buna ziua! Numele meu este Camelia, sunt studenta la medicina in ultimul an si fac un proiect de cercetare in legatura cu sindromul ovarelor polichistice. De asemenea, si eu am fost diagnosticata cu acest sindrom, fapt care ma motiveaza sa ma implic in imbogatirea cunostintelor medicale pe aceasta ramura.

Am o mare rugaminte la voi, pentru cine doreste sa se implice, am nevoie de completarea formularului urmator:

adresa_web_filtrata /forms/d/e/1FAIpQLSd0cYdErvBMviEFm-rm7Uqb_SEk-bc0_3bCLIAzywzCvVEf9g/viewform?vc=0&c=0&w=1

Sunt 90 de intrebari cu raspunsuri de la 0 la 4, sub forma unei scale. Timpul de completare nu ar trebui sa depaseasca 15 minute.

Va multumesc anticipat. Imi doresc tare, tare mult sa pot avea cat mai multe formulare completate.

Cu respect,
​​​​​​​Camelia.