Secretie galbuie verzuie dupa chiuretaj

Afectiuni uterine

Postata de MembruMobileApp1489047888 cu 7 ani in urma.

Buna ziua . Pe 3 Februarie am facut un chiuretaj ,am avut mici sangerari primele zile iar pana azi a fost totul in regula. Azi pe 9 Martie am avut o secretie galbuie-verzuie .. Tin sa va spun ca nu mi a venit menstruatia inca si au trecut 36 de zile de la chiuretaj.. sunt putin speriata si as vrea sa aflu de ce am avut aceasta secretie .. si daca am motive de ingrijorare ..

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1506933654

acum 6 ani

Buna, draga mea! Eu zic ca cel mai bine consulti un medic. Nu e de glumit cu asa ceva! Orice anomalie poate ascunde probleme grave.Ti-l recomand pe doctorul meu Silviu Istoc. Este nemaipomenit. Pe mine m-a tratat de cateva probleme destul de grave. Stie sa explice pe intelesul tuturor si pe mine m-a ajutat mult lucrul acesta. Nu mai astepta! E sanatatea ta in joc! Multa sanatate!