scurgeri vaginale

Afectiuni uterine

Postata de olivia.eliza cu 11 ani in urma.

de ceva timp am scurgeri vaginale ...am mai facut tratament..dar nu ma tinem de el...am facut spalaturi vaginale cu tantum rossa etc...acum a inceput in cantitati mai mari...scurgerilr..ce ar trebui sa fac....sa incerc cu bicarbonat de sodiu?nu sunt in romania si nu pot merge la ginecolog abia cand ma intorc dar pana atunci ce fac?poate cine sa imi dea un sfat?

Raspunsuri (3)

olivia.eliza

acum 11 ani

astept raspunsuri

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Cel mai sanatos este sa ajungeti la un ginecolog, sa efectuati examenul secretiei vaginale pentru a depista cu exactitate tipul infectiei. Numai astfel veti putea beneficia de un tratament specific si eficace.

olivia.eliza

acum 11 ani

am fost ieri aici in germania la un ginecoloc privat si a faaccut doar un examen cu ultrasunete..in vagin...ma intrebet daca ma doare pe aici pe acolo...si atat..si mia dat ..o lotiune pentru spalat aniti bacteriala si ARILIN RAPID asta e pentru a introduce in vagin doua zile.....nu mia facut nici un exament la infectie