scurgere

Afectiuni uterine

Postata de brun3ta cu 14 ani in urma.

Am o problema si inca una deranjanta rau..am 17 ani sunt virgina nu am avut niciun contact sexual insa de vreo 1 an am o scurgere alba-incolora fara vreun miros specific insa este foarte abundenta imi vine zilnic si ma patez foarte mult,trebuie sa consult un medic ginecolog?daca da,ce imi va face si ce imi va da pentru asta?e ceva grav?

Raspunsuri (11)

chik_

acum 14 ani

da trebuie sa consulti un ginecolog.nu iti va face nimic rau!!exista fetite care merg la ginecolog la varste mult mai fragede si nu patesc nimic..iti va da un tratament care te va scapa de problema pe care o ai!:X

dany

acum 14 ani

nu este ceva grav.e normal la varsta ta si banuiesc ca ai prieten,te saruti cu el....eu zic ca e doar excitare.te poti duce la medic pentru linistea ta

deny

acum 11 ani

e normal la noi in scoala o venjit una de la alweys cva de genu si neo explicat despre menstruatie ap am 11 ani

adina

acum 11 ani

si eu am aceeasi problema d cand sunt mica si nu am ce face decat sa ma protejez cu un proteje slip ...nu cred k exista pastile ptr aceasta "scurgere normala ...fr miros dar fff consistenta si abundenta ."

bianca

acum 10 ani

eu am lafel ca tine , si iau un tratamen, am consultat si ginecologul , e ceva normal

Elena

acum 9 ani

hei ce tratament iei ?:*

Iulia

acum 9 ani

Si mie mi se intampla la fel dar miroase putin dc sunt virgina

roxana

acum 8 ani

nu te astepta sa miroasa a roze,sa te ingrijoreze atunci cand mirosul e f urat si scurgerile sunt abundente si f albe sau gri verzui sau aerate. Te poti duce oricum la un ginecolog . Nu i grav.

Miu Roxana

acum 8 ani

Ai aceste scurgeri deoarece nu ți-ai început viața sexuală ..si pun pariu ca îți sta gândul mai mereu acolo...si îți spun asta din propria experiența ca si eu pățeam la fel bă chiar visam cum fac dragoste si ma trezeam in aceiași situație ca tine .

Gabri.

acum 7 ani

Eu am 13 ani aproape 14 si am aceiasi problema si nu mi a venit deloc ciclul, ce am? Ajutatima !

kinky

acum 7 ani

Du-te la un ginecolog