scugeri intre menstruatii

Afectiuni uterine

Postata de giahank cu 9 ani in urma.

Buna ziua, de ceva timp problema mea a inceput sub forma de SPM. Consta in simptomele ciclului menstrual cu o saptamana mai devreme si chiar cu niste scurgeri cu sange doar pete cu un miros ciudat. Apoi totul revenea la normal insa secretiile erau mai groase si cu un miros dulce, greu. Luna trecuta povestea asta cu secretia de sange dupa menstruatie a durat 3 saptamani(dar fara simptome menstruale). Luna aceasta insa am schimbat usor alimentatia introducand ceaiuri, si scotand zaharul si glutenul( din lactate am mancat doar iaurt). Secretiile au revenit la normal inca era un miros greu dar culoarea normala. Numai ca azi am mancat si zahar si gluten spunant ca pot face o exceptie, apoi cand m-am dus la toaleta problema mea revenise. Nu am nici o iritatie inghinala, nici o durere si nici dureri in momentul contactului sexual. Nu am febra nu transpir si nici ameteli. Dar aceasta problema ma roade.Ce inseamna asta? Ca nu voi mai manca faina si zahar niciodata? E ceva mai grav? Mi-am provocat eu asta? (mai este un aspect important. Am suferit 3 ani de Bulimie.se poate trage de acolo?Acum am o alimentatie normala.)

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

E POSIBIL SA SE TRAGA SI DE LA BULIMIE. DAR MAI BN MERGETI LA UN CONTROL GINECOLOGIC