sarcina posibila

Afectiuni uterine

Postata de mona291090 cu 11 ani in urma.

la cate saptamani dupa chiuretaj poti ramane gravida?

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 11 ani

Ovulatia incepe in cel mult doua saptamani, de la avort. Se recomanda folosirea prezervativului, pentru prevenirea infectiei sexual transmisibila si o metoda de contraceptie, pentru a preveni graviditatea nedorita.

elena

acum 10 ani

mie luna trecuta mia venit ciclul primele 3 zili putin iar apoi 3 zile foarte mult luna aceeasta trebuiA sa imi vina pe 23 dar nu mia venit am dureri de spate sani ii am normali nu sunt tari dar ma simt obosita am facut un test de sarcina si mia iesit negativ am vreun motiv sa ma ingrijorez ca asi putea fii insarcinata va rog ajutati_ma va pup ajtept rasp dumneavoastra cat mai curand posibil pa