sangerari

Afectiuni uterine

Postata de Andreeaprv123 cu 11 ani in urma.

Am observat acum 3 saptamani o sangerare vaginala. A fost intr-o cantitate foarte mica , amestecata cu scurgerile vaginale obisnuite.Mentionez ca sunt adolescenta,virgina si nu eram in timpul menstruatiei si nici inainte cu putin timp . De atunci si pana acum cateva zile, totul a fost normal, pana cand am observat iar aceasta problema. Acum este mai concentrata,si sunt foarte ingrijorata. Nu am dureri si nu am avut niciodata probleme . Imi este foarte teama de vizita la ginecolog. Ati confruntat astfel de probleme? Ce ma sfatuiti sa fac ? O zi buna , multumesc .

Raspunsuri (2)

Mirna

acum 11 ani

Daca se intampla cam la 2 saptamani dupa menstruatie si dureaza 1-2 zile, poate fi semnul ovulatiei. Nu trebuie sa-ti fie teama de vizita la ginecolog. Nici daca nu te duci, nu te simti mai linistita, nu-i asa?

Andreeaprv123

acum 11 ani

Ai dreptate .Multumesc