Sangerari vaginale

Afectiuni uterine

Postata de elvira 56 cu 11 ani in urma.

De ce sangerez inter menstre?

Sunt cam speriata pentru ça este a 2-a. Oara cand sangerez intre menstre.
Luna trecuta am inceput sa iau anticonceptionale.la a 15-a pilula am inceput sa
Sangerz.am fost la medic si mi-à spus ça am o infectie cu candida si inca o alta ciuperca.nu am inteles prea bine pentru ça eu locuiesc in strainatate si medicul e de origine francez.la consult medicul mi-à spus ca uterul si ovarele sunt ok.mi-a schimbat

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Administrarea de anticonceptionale este urmata adesea , in primele luni de la administrare , de tulburari ale menstruatiei. Astfel pot fi explicate aceste sangerari intermenstruale.