punga cu lichid

Afectiuni uterine

Postata de melania23122275 cu 12 ani in urma.

buna,as dori sa stiu daca este ceva grav problema mea,am fost la un medic ginecolog, mi-a facut un ecograf intervacinal si mi-a spus ca langa ovarul drept si vezica urinara am o punga lichid.as dori sa stiu daca e grav
multumes !

Raspunsuri (2)

Apis

acum 12 ani

Remediu homeopat Apis CH7, luat zilnic 1-2 ori mai multe zile duce la disparitia la astfel de pungi cu lichid, mai ales daca sunt pe partea dreapta. Remediul costa 6 lei, se gaseste numai la farmacii homeopate si doza este de cate o granula care se suge. Dupa vreo 10-14 zile repetati ecograful sa constatati disparitia pungii.

panait

acum 10 ani

buna as dori sa stiu si eu raspunsul la o problema.fetita mea in varsta de 16 ani in urma unei ecografii,ia iesit ovarul plin cu sange si chisturi ovariene pe partea dreapta si o punguta cu lichid in uter,nu si-a inceput viata sesuala,este virgina multumecs.