pot ramane ansarcinata daca am fibrom uterin si o varsta de 40 ani

Afectiuni uterine

Postata de sfatu medicului cu 11 ani in urma.

rog sami raspundeti la antrebare sant preocupata de aceasta problema va ms

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este dificil de raspuns numai pe datele oferite, Este nevoie de un consult de specialtiate amanuntit care sa ofere detalii despre localizarea fibromului, dimensiunile sale, statusul hormonal, etc.

sfatu medicului

acum 11 ani

fibromu e localizat an uter si e de dimensiunea 7 8 cm sant sanse de a avea un bebelus?