pot duce o sarcina pana la capat?

Afectiuni uterine

Postata de INA_ cu 13 ani in urma.

buna seara. am 29 de ani si acum o saptamana am pierdut a doua sarcina. mentionez ca pe amandoua le-am pierdut la 5 saptamani...sunt disperata sa am un bebelus.acum mi-au gasit si un hematom si posibil ca asta sa fie cauza opririi din evolutie.imi poate da cineva un sfat.va multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

silvia

acum 13 ani

Tratamentele homeopate sunt eficiente. Dar trebuie sa gasesti un medic homeopat priceput si care sa nu perceapa tarife exorbitante. Succes!!

maria

acum 13 ani

hematom sau fibrom? sunt 2 lucruri diferite; dc e vb de fibrom, eu am dus o sarcina la capat cu bine ac***a 4 fibroame mari din care 2 erau unul langa altul si aveau 10 cm impreuna. Copilul s-a nascut la termen si sanatos fara nici un fel de problema; adevarul este ca numai eu stiu cu ce frica am stat din cauza acestora dar pot spune ca am avut noroc; asta inseamna ca se poate! Bafta!

raluca

acum 13 ani

Ti-ai facut analize inainte de a ramane insarcinata? In perioada sarcinii ai fost la control? Ai dreptate, din cauza hematomului s-a oprit sarcina din evolutie. Un sfat prietenesc ar fi sa-ti faci toate analizele necesare si sa vorbesti cu medicul ginecolog. Iti doresc mult succes!!!