pentru dr stie tot

Afectiuni uterine

Postata de georgy_075 cu 11 ani in urma.

Bna ziua.Multumesc pt tratamentul cu gemoderivate.Mai am o intrebare:cand trebuie sa incep acest tratament?in orice zi sau la un numar de zile dupa venirea menstruatiei?Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Doctorulstietot

acum 10 ani

Tratamentul poate fi inceput oricind dar se face pauza pe durata menstri .La femeile in menopauza tratamentul este contiinuu .

Doctorulstietot

acum 10 ani

Tratamentul poate fi inceput oricind dar se face pauza pe durata menstri .La femeile in menopauza tratamentul este contiinuu .