NU STIU CE POT SA AM!

Afectiuni uterine

Postata de alina_cristi cu 13 ani in urma.

AM URMATOARELE SIMTOME: AMETEALA,NU MA POT TINE BINE PE PICIOARE,SOMNOLENTA,BURTA UMFLATA ,DURERI DE BURTA GROAZNICE,SCURGERI DE SANGE SI ELIMINARE DE CHEAGURI PARCA,SAU REZIDURI ,AM FACUT 2 TESTE DE SARCINA SI MI-AU IESIT NEGATIV,E ADEVARAT CA M-AU DURUT SANII INAINTE SA IAU ANTICONCEPTIONALELE.IAU ANTICONCEPTIONALE LOGEST DE APROAPE 1 LUNA,L-EAM INTRERUPT IN MOMENTUL IN CARE M-AM UMFLAT LA BURTA,LE-AM INTRERUPT 3 ZILE APOI AM CONTINUAT SA LE IAU DUPA CE AM FACUT TESTELE DE SARCINA SI MI-AU ARATAT CA NU SUNT INSARCINATA,DESI SIMTOMELE AR PAREA CA AS FI! CE SA FAC? UN MEDIC ONLINE ESTE? SA MA POATA AJUTA

Raspunsuri (8)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Iuli

acum 13 ani

ANTICONCEPTIONALELE NU SE INTRERUP SI SE REIAU APOI! ITI DAI TOT SISTEMUL HORMONAL PESTE CAP!! Ai aceste simptome de la anticonceptionale. Ti-au fost prescrise de medicul ENDOCRINOLOG dupa analize hormonale amanuntite? Ai vreun chist sau dereglare hormonala pentru care le iei? Altfel NU ai de ce sa iei asa ceva! Intrerupe-le, asteapta sa iti vina si NU mai lua. Poti face o tromboza care sa iti fie fatala!

Dr Laurentiu Ungurianu

acum 13 ani

Va recomand sa va adresati D-nei Dr. Maria Popescu Clinica de Ginecologie Sp. Caritas Bucuresti

alina_cristi

acum 13 ani

eu sut din arad dar am sa caut informatii despre adresa de e-mail a dansei! multumesc

Gabi

acum 13 ani

Pentru detalii accesati www.gabrielahripcaru.mycali.biz

LUCI

acum 13 ani

NU ORICE ORGANISM PRIMESTE ANTICONCEPTIONALELE,POT APAREA DIFERITE PROBLEME DE TOT FELUL,HEMORAGII,SCURGERI FOARTE URIT MIROSITOARE ETC.SFATUL MEU E CA SA RENUNTATI LA ELE SI SA FACETI IN FIECARE SEARA BAI CALDE CU BICARBONAT ALIMENTAR LA O STICLUTA DE JUMATATE DE KILOGRAM PUNETI 3 LINGURITE RASE SI O ZBATETI PIN SE DIZOLVA ASTA SI INAINTE DE CONTACT SI DUPA.EU AM FACUT ASA 30 ANI SI A DAT RANDAMENT.ACUM AM 58 ANI.

anele146147

acum 12 ani

Buna ziua !
Tot caut un raspuns de cateva zile cautant pe tot felul de site-uri si nimic nimeni nu vorbeste despre probleme de dupa miomectomie.
Sunt operata de 17 zile si de pe 1 feb. am sangerari cam abundente, ciclul am avut inainte de operatie pe 5 ian. nu stiu ce sa cred este ciclu sau vre-o hemoragie, normal trebuia sa-mi vina cam pe 3 feb. si sangerarile nu sunt ca de obicei sunt abundente.
Menstruatia tine cam 3-4 zile, acum e posibil sa tina mai mult?
Este nomal ?
D-ul Dr. Laurentiu Ungurianu va rog a ma ajuta in aceasta problema URGENT.
Multumesc!

Nirolf

acum 12 ani

Dumneavoastra ce stiti despre anticonceptionale? Va recomand sa va informati mai bine inainte de a mai lua asa ceva, gasiti si aici o gramada de informatii: http://www.anticonceptionale.info/