nelamurireovarele polichistice

Afectiuni uterine

Postata de karinad cu 12 ani in urma.

cum se pot depista trompele anfundate.(la un simplu control ginecologic fara nici o analiza suplimentara se poate pune diagnosticu de trompe anfundate).ovarele polichisticepot fi o sursa de infertilitate?

Raspunsuri (4)

Marina

acum 12 ani

Ce inseamna ''''anfundate''''? E vorba cumva de ''''înfundate''''?

lial2

acum 12 ani

Karinad, mergi pe la scoala..fara suparare, dar este jenant sa nu stii ca "i" and "a" nu se scrie la inceputul unui cuvant..

karinad

acum 12 ani

daca esti mai desteapta nu da raspunsuri daca ,tine pentru tine

Iuli

acum 12 ani

da, ovarele polichistice pot fi o sursa de infertilitate. la un simplu control ginecologic nu se poate pune diagnosticul de trompe infundate.