miomectomie multipla

Afectiuni uterine

Postata de anele146147 cu 12 ani in urma.

dupa miomectomie sunt normale sangerarile si cat timp dureaza aceasta sangerare?
multumesc!

Raspunsuri (1)

anele146147

acum 12 ani

Buna ziua !
Tot caut un raspuns de cateva zile cautant pe tot felul de site-uri si nimic nimeni nu vorbeste despre probleme de dupa miomectomie.
Sunt operata de 17 zile si de pe 1 feb. am sangerari cam abundente, ciclul am avut inainte de operatie pe 5 ian. nu stiu ce sa cred este ciclu sau vre-o hemoragie, normal trebuia sa-mi vina cam pe 3 feb. si sangerarile nu sunt ca de obicei sunt abundente.
Menstruatia tine cam 3-4 zile, acum e posibil sa tina mai mult?
Este nomal ?
Va rog a ma ajuta in aceasta problema URGENT.
Multumesc!