mici sangerari

Afectiuni uterine

Postata de membru232986 cu 11 ani in urma.

este prima oara cand am mici sangerari nu am mai avut pana acuma ...dar am o problema pe care nu o inteleg foarte bine am fost si la dr dar mi.a spus ca nu am nimic am avut candida am facut tratamentul mi.a trecut iar acum am mici scurgeri pe chilotei dar nu stiu cum sa va spun numi murdaresc chiloti din vagin ----din clitoris --sper ca cineva sa ma fi inteles multumesc mult..astept un raspuns

Raspunsuri (3)

Dr. Adina Anghelea

acum 11 ani

Din ceea ce scrieti, pare a fi doar o secretie vaginala normala , mai abundenta in perioada de ovulatie.Este adevarat, ca aceasta candidoza recidiveaza in anumite conditii, dar secretia este mult mai abundenta, albicioasa .Mai faceti un control medical.

sacuiu roxana

acum 10 ani

Buna ziua,
Am o intrebare de doua zile am mici sangerari dar nu tot timpul stiu ca trebuie sa imi vina ciclu,simtome de sarcina nu sunt pentru ca mi-am facut testul ,dureri nu am nici usturimi sau mancarimi.Ce poate fii?

sacuiu roxana

acum 10 ani

Si am fost la medic acum o saptamana mi-a zis ca nu am nimik