Mi-a intarziat ciclu 3 zile!

Afectiuni uterine

Postata de carmenalexa96 cu 9 ani in urma.

Buna. am 18 ani si am o mare problema! Mi-a intarziat mentruatia 3 zile...
Ultimul act sexual pe care l-am avut a fost in iulie, de atunci mi-a venit ciclu de 3 ori regulat (adica in luna iulie,august si septembrie...pe 9 in fiecare luna)...doar ca se pare ca luna aceasta se lasa asteptat....si nu am semne ca ar trebui sa vina( asta insemnand: sani mai tari, dureri usoare in zona ovarelor...pe care la am in fiecare luna inainte de ciclu)...
Imi poate spune cineva ce se intampla, va rog?

Raspunsuri (1)

Biia

acum 9 ani

Buna. Este posibil sa fie din cauza stresului. Maine, du-te la farmacie si ia-ti un test de sarcina ca sa fii mai sigura :*