menstruatia dupa sarcina

Afectiuni uterine

Postata de alina806 cu 13 ani in urma.

buna! am nascut acum un an, si de atunci menstruatia incepe cu niste scurgeri maronii care tin catava zile apoi continua cu sangerare normala. medicul a spus ca ar fi derewglari hormonale. precizez ca am nascut prin cezariana. orice informatie imi este utila. multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu cred ca este foarte grav, insa nu ar strica un control la un endocrinolog.