Medic urlog in Tg. Mures???

Afectiuni uterine

Postata de km cu 13 ani in urma.

Stie cineva ceva medic urolog bun in Tg. Mures??
Nepotelul meu de 1an si7 luni are megaureter. Ziceau ca trebuie operat. Alte pareri, in urma analizelor (in Ungaria) au fost ca, nu trebuie operat. Cineva ne-a trimis in Tg. Mures. A auzi cineva de ceva medic urolog bun in Tg. Mures?? Va rog sfat.
Multumesc!!

Raspunsuri (4)

ochi negri

acum 13 ani

Prof.LUCAN DAR E LA CLUJ Oricum nu-i asa distanta mare.

km

acum 13 ani

Multumesc ...Noi suntem de la Cj...am auzit si bune si rele de dl Lucan. Ce e drept nu am ajuns la el dar, o sa vedem...

popescu

acum 10 ani

daca vrei sa fi dator prin banci toata viata si nici sa te vindeci dute la dr. lucan la cluj asa cum am facut si eu invatat de altii care au vrut sa ma vada dator.
.

GuestUser

acum 8 ani

Dr.Martha Orsolya tg mures !