mai putem avea copii

Afectiuni uterine

Postata de ivanmarianmihaela cu 12 ani in urma.

ak 4 ani am facut un avort iar la 8 luni am ramas iar si lam dat din nou afara acum dupa atata timp am incercat sa raman dar nu am putut sal tin sarcina sa oprit din evolutie aveam 1si 3 sapt.pe 3 martie sa intamplat anul acesta .mai putem avea copii eu am rh neg si b3 neg sotul nu stiu treb sa fak analize.spunetimi va rog k sunt foarte speriata

Raspunsuri (1)

Eu

acum 12 ani

Daca dupa ce Dumnezeu v-a mai binecuvantat a doua oara dupa ce ati lepadat cu atat usurinta darul Lui, din mila lui nemarginita evidenta asteptati iar un copil atunci cand il programati voi si cand il cereti voi in mod expres.....e oare just?!
Un copil de la Dumnezeu e un mare dar....dar chiar si atunci cand il primim trebuie sa il imbratisam cu bucurie dar sa tinem mare seama ca si asa, el nu este al nostru, nu ne apartine, nu putem face uz de el asa cum bate vantul!!!!

Mult succes!