mai pot ramane insarcinata?

Afectiuni uterine

Postata de laura@pausini cu 13 ani in urma.

se poate trata uterul polifibromatos??
ma numesc mihaela si am 35 de ani ,am fost diagnosticata cu uter polifibromatos, as dori sa stiu daca se poate trata pentru ca as dori sa am si eu un bebe ,, doamna doctor mia precizat ca nu o sa pot face niciodata copii ,mai exista vreun remediu ,vreo solutie? as dori un sfat ,o parere va multumesc !!!astept raspuns ..

Raspunsuri (2)

Filipa

acum 13 ani

Cauta pe Google numele doamnei fitoterapeut Adriana Vlad de la Elite Nutritia, Deva. Gasesti adresa de mail si nr de telefon al doamnei si poti vorbi personal cu ea. II explici despre ce este vorba si poate gaseste o solutie pt tine. Succes.

Filipa

acum 13 ani

D-na Adriana Vlad poate fi contactata la Farmaciile "E-Lite Nutritia", Str. Mihai Eminescu, bl. H1 sau Str. I. L. Caragiale nr. 20, Complex Full Shopping Center Deva, jud. Hunedoara, tel./fax: 0254/23.10.61, tel. 0726/76.15.57, 0729/01.58.43, e-mail: [email protected]