leziune a colului uterin

Afectiuni uterine

Postata de alexandru9396404 cu 16 ani in urma.

Am 19 ani am fost depistata cu o usoara leziune pe col uterin,determinata de virusul hpv as dori ceva info in legatura cu acesta riscuri,ce ar trebui sa fac,este cineva in aceiasi situatie,multumesc anticipat,Irina

Raspunsuri (1)

alexandru9396404

acum 16 ani

Am 19 ani am fost depistata cu o usoara leziune pe col uterin,determinata de virusul hpv as dori ceva info in legatura cu acesta riscuri,ce ar trebui sa fac,este cineva in aceiasi situatie,multumesc anticipat,Irina