intrebare

Afectiuni uterine

Postata de anomis28 cu 12 ani in urma.

Buna seara , am apelat aici de frica medicului .Ma doare f tare burta in stanga jos cam la doua sapt dupa menstruatie dar ma doare f rau am impreisa ca imi cade ceva din mine , ma doare la tuse, la mers etc. ajutati-ma cu un sfat! multumesc

Raspunsuri (2)

ochi negri

acum 12 ani

Hai,nu fi copil!Daca te doare asa tare si de atata vreme,de ce nu te duci la medic?Cum sa-ti fie frica?Poate e colonul,poate un ovar,poate durerea radiaza din alta parte...Cine poate sa-ti spuna ce-ai putea face,aici,pe forum,oricat de multa bunavointa ar avea cineva...Sfatul meu :du-te la medic!

Medic Epuran

acum 12 ani

Într-adevăr fără consultul unui medic (pentru început al unui ginecolog) nu poate fi stabilit un diagnostic exact.