intarzieri menstruale

Afectiuni uterine

Postata de Michelle10 cu 13 ani in urma.

Buna!Care ar fii cauza intarziierilor menstruale?Acum un an am avut o cauterizare,iar de cam de 3 luni imi intarzie ciclu si imi vine foarte putin.Aveti vreo idee de ce ar putea ar fii vorba?Femeie,39 de ani.Multumesc,

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Multe, printre care o dereglare hormonala, un chist etc. Mergi la un medic endocrinolog.

vali

acum 13 ani

si eu m-am cauterizat dar nu am avut probleme .Medicul ginecolog e cel mai in masura sa iti spuna ce se intampla .

simona

acum 11 ani

nu mi-a venit ciclu a intarziat 8 zile am facut test si a esit pozitiv as putea fi insarcinat am dureri de burta foarte mari ma poate ajuta cineva cu un sfat