Fumatul ?

Afectiuni uterine

Postata de Aura cu 11 luni in urma.

Ce sa fac daca am fumat înainte să rămân însărcinată, și după ce am născut mă atrage fumatul, și dau piept copilului!?

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Renuntarea la fumat poate fi dificila, dar este un pas important pentru sanatatea dumneavoastra si a copilului dumneavoastra. Prin renuntarea la fumat, puteti reduce riscul de afectiuni grave si puteti crea un mediu mai sanatos pentru copilul dumneavoastra.

Puteti consulta un medic generalist, care va poate oferi sprijin, informatii si strategii pentru a renunta la fumat.

Va recomandam sa va programati la un medic generalist: https://www.clickmed.ro/medic/medicina-generala

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Fumatul-si-efectele-acestuia/renuntarea-la-fumat-cum-se-poate-renunta-la-fumati_1219