Fibron

Afectiuni uterine

Postata de floriili cu 13 ani in urma.

Ati auzit se poate scapa de fibromul uterin in mod natural . Am gasit pe net un subiect daca se comanda cartea care nu este scumpa 37 lei suport CD te invata ce sa iei si sa faci si cum a disparut "Descopera Un Sistem Puternic In 3 Pasi, Cu Ajutorul Caruia Mii De Femei Au Reusit Stoparea Simptomelor Fibromului In 12 Ore, Si Au Scapat Definitiv De Fibromul Uterin In Maxim 2 Luni De Zile...Totul Garantat 100%!”
“Fara tratamente dure, fara exercitii extenuante, fara fizioterapie, fara toxicitate, fara chimicale, 100% natural si sigur!”
Multumesc de raspuns Maria 151

Raspunsuri (8)

mihaela1059

acum 13 ani

buna
mergi la sp universitar ,se face embolizarea fibromului uterin!

angela

acum 13 ani

buna ziua

imi poti spune si mie care sunt pasii de urmat pt embolizare?
eu am fost la sp universitar si o dna doctor de acolo imi recomanda operatie cu toate ca eu am spus ca vreau embolizare. cica nu e bine ca imi putrezeste fibromul dupa embolizare ...

myha39

acum 13 ani

buna
mergi la dl dr.rares nechifor,la spitalul universitar.o sa-ti explice.e un medic super tare.

Maria151

acum 13 ani

ideea cu putrezirea e un fel de Bau-Bau!
si mancarea putrezeste in intestine - asta nu inseamna sa nu mai mancam
la embolizare, pericolul consta in expunerea la radiatii
dar nici acesta nu ar fi un pericol prea mare daca nu ai deja ceva care sa poata fi deranjat...

eu am facut embolizare acum 2 ani si jumatate
si sunt bine

ANGELA

acum 13 ani

AM CITIT SI EU DESPRE CARTE. NU STIU CE SA ZIC. A INCERCAT CINEVA? EU AS CUMPARA CD-UL DE CURIOZITATE. DAR NU MAI STIU UNDE SA-L GASESC...ORI TELEFONUL, CEVA...

floriili

acum 13 ani

Am luat legatura cu dansi si miau trimis pe net . Dar numi da o solutie doar indicati ca asa ar trebui sa te alimentezi sau asa ceaiuri ar trebui sa bei dar se mai poate si celelalte ceaiuri. Terog trimitem e-mailul tau si til trimit eu ce am primit
Floriili (Florina)

simona

acum 13 ani

Buna! Povestea cu fibromul care putrezeste este foarte adevarata! Eu am patit-o pe pielea mea. Anul trecut in decembrie am facut embolizare, iar acum 2 sapt. m-am operat intrucat fibromul putrezise in mine si am fost la un pas de septicemie. Asa ca , inainte de a face embolizarea intrebati de 2 ori daca se poate. Este viata noastra in joc!

MariaB

acum 13 ani

Sunt si astfel de cazuri.
Dar nu ai pe cine sa intrebi... depinde de organismul fiecareia.
De aceea se si recomanda controale cat mai dese dupa embolizare.
Eu am facut analize de sange din sase in sase luni si ecografii din trei in trei luni, fara sa am simptome ciudate.
Am facut embolizare in 2008, acum trei ani.
Aveam multi noduli, cel mai mare de 6,5 cm.
Dupa embolizare am facut acupunctura 10 zile pe an si tratament homeopat cateva luni dupa embolizare - fara alte medicamente.
Analizele au iesit din ce in ce mai bine...