Fibron de 4 cm

Afectiuni uterine

Postata de Angyyyy cu 13 ani in urma.

Am un fibron de 4 cm, se mai poate trata sau trebuie sa recurg la tratament chirurgical?

Raspunsuri (6)

ionela

acum 13 ani

si eu am avut 1 fibrom acum 3 ani de 5 cm....am fost in bucuresti la spitalul universitar si am facut acolo embolizare la medicul bogdan dorobat si intrun an s-a uscat de tot si nici nu a mai aparut....acum sunt insarcinata in 3 luni si nu mai am nici o problema...eu zic sa mergi la spitaulu universitar sa vb cu medicul si sa nu faci vreo interventie chirurgicala da e mai riscanta...daca vrei iti pot da si nr de mobil al doctorului ....astept vesti de la tine!!!

Angyyyy

acum 13 ani

mersi mult de informatii.Te-as ruga daca poti sa imi dai nr de tel al doctorului ca sa pot sa il contactez.Multumesc mult si iti urez sa ai SARBATORI FERICITE!

Matusa

acum 13 ani

Mie mi-a disparut fibromul cu tratamentul d-nei Adriana Vlad de la Cabinetul Elite Nutritia, Deva.Gasesti datele de contact pe internet. Sanatate.

Angyyyy

acum 13 ani

Multumesc mult pentru raspuns.Am gasit adresa si numarul de tel pe net.Sarbator fericite!!!

Maria151

acum 13 ani

eu am avut multi noduli, cel mai mare de 6,5 cm
am facut embolizare acum 2 ani si jumatate la Spitalul Universitar
de atunci sunt ok

Angyyyy

acum 13 ani

Mersi mult!!Sarbatori fericite!!!