Fibrom uterin

Afectiuni uterine

Postata de banualina cu 8 ani in urma.

Buna ziua ! Am un fibrom uterin de 5 cm , as vrea sa stiu daca s-a m-ai operat cineva la doctorul Burlacu Alin . Multumesc pentru raspuns si o zi placuta.

Raspunsuri (3)

daniela3956

acum 8 ani

Am fost operata de dl. doctor Burlacu Alin de fibrom acum ceva timp si nu pot spune decat cuvinte de lauda despre dansul . Operatia a avut loc cu succes , iar in spital nu am stat dupa operatie mai mult de 4 zile , timp in care m-am odihnit si m-am recuperat in scurt timp , echipa de medici a avut grija de mine . Vi-l recomand pe dl. doctor Burlacu Alin ca fiind un adevarat profesionist .

banualina

acum 8 ani

Multumesc pentru raspuns si multa sanatate

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Un remediu natural pentru menoragiile, metroragiile din fibrom uterin sunt capsulele Normoflux.Se pot utiliza concomitent cu alte medicamente.La dozele recomandate nu au fost semnalate efecte secundare.