Este normal? Ce sa fac?

Afectiuni uterine

Postata de Vixen cu 9 ani in urma.

Am 18 ani si am încercat sa fac dragoste cu prietenul meu... Apoi am aflat ca trebuie sa plec din tara urgent pentru "todeauna.. "😓. Am făcut-o o singura data, adică am avut o singura penetrare.a fost groaznic! Ma durut si apoi a curs foarte mult sânge. Iar dupa 4-5 ore am incercat dinou,dar mai încet ,penetranduma doar o singura data.si surprinzător au aparut iar sângerări..E normal? Sau a reușit sa ma dezvirgineze? Sa ma mai culc cu el ?

Raspunsuri (2)

Vixen

acum 9 ani

Îmi Răspunde cineva?

mary321

acum 8 ani

DACA AI SANGERAT, NORMAL CA TE-A DEZVIRGINAT. NU-TI PROBLEME, E CEVA NORMAL SA SE INTAMPLE.