esmia

Afectiuni uterine

Postata de georgy_075 cu 11 ani in urma.

A facut cineva tratament cu esmia,pt fibrom?Poate cineva sa ofere mai multe detalii?

Raspunsuri (2)

Doctorulstietot

acum 11 ani

Fibromul uterin este bine tinut sub control cu tratament gemoterapic. As dori mai multe amanunte : virsta, menopauza , singerari etc. Recomand tratament cu gemoterapie de Plantextract : 1.Extract de Arin alb muguri -50 picaturi in 50ml apa dimineata cu 30 minute inainte de masa 2. Extract de Sequoia mladite -50 picaturi in 50 ml apa la prinz 3. Extract de Mur mladite 50 picaturi in 50ml apa seara . De urmat tratament 3 luni.

georgy_075

acum 11 ani

Buna ziua.Pot incepe acest tratament in orice zi a lunii?La cate zile dupa venirea menstruatiei?Mie pe data de 7 trebuie sa imi vina menstruatia.Multumesc frumos.