embolizarea

Afectiuni uterine

Postata de georgy_075 cu 12 ani in urma.

cat costa o interventie de embolizare a fibromului uterin

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

pentru tratamentul fibromului uterin trebuie sa va prezentati la un medic ginecolog si acesta in functie de mai multi factori acesta va recomanda un tip anume de interventie, si mai mult aceasta se poate practica la spitalul respectiv fara costuri suplimentare.
daca doriti aceasta operatie la o clinica privata, cred ca cel mai corect este sa va adresati direct clinicii la care doriti sa mergeti.

va urez o zi buna

georgy_075

acum 12 ani

Multumesc,foarte mult.

mircea ioana

acum 11 ani

vreau sa stiu cat costa embolizarea pentru fibron uterin