Eliminari cafeniu precum ciclu fara uter?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator11610740717 cu 3 ani in urma.

Buna,la 22ani mi sa scos uteru după cezariana din cauza hemoragiei acum la 26 ani am niste eliminări cite 3_4zile cafenii precum ciclu ovarele le am ,e ok așa ceva?și plus ca astăzi niste singe roșu am avut pe lîngă asta cafenii și dureri in partea stingă jos

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/efectele-histerectomiei_14838